KURULUŞ

Erbeyler, ağırlıklı olarak tarımsal faaliyetler olmak üzere beş farklı faaliyet alanında dört şirket çatısı altında başta Sedat ERDOĞAN olmak üzere diğer aile yöneticileri ve üst düzey yöneticiler tarafından ortak bir koordinasyon ile yönetilen bir şirketler grubudur. Şirket ortaklarından Sedat ERDOĞAN, ticari hayatına Kırklareli’nde hububat yetiştiriciliği işinde babasına yardım ederek başlamış ve gençliğinde İstanbul halinden Türkiye’ye yeni adapte olmuş tarımsal ürünlerden olan narenciye ve örtü altı sebzecilik ürünlerini Kırklareli’ne getirerek devam etmiştir. Sedat ERDOĞAN, 1978 yılında Necdet Leylak ile kurduğu adi ortaklık ile Trakya bölgesindeki meyve ve sebze ticareti faaliyetlerini yeni üretim bölgelerine taşımıştır.

Değişen ve devam eden tüketim ihtiyaçlarıyla birlikte, Sedat Bey 1990 yılı sonrasında Bulgaristan’dan Kırklareli’ne sınır ticareti aktivitelerine hızla başlamış ve bu devam eden ticaretini Yeşil Zirve Tarım Ürünleri Şirketi’nin ticari faaliyetleriyle birlikte Balkanlar bölgesinde dış ticaret yapan bir şirket haline getirmiştir. Sonrasında Türkiye’nin önemli üretim değeri olan Akdeniz Bölgesindeki ürünlerle ilgilenen Sedat ERDOĞAN, Antalya’nın örtü altı sebze üretimlerinde önemli bir değer olan Kumluca bölgesinde ilk yatırım olan sebze meyve işletme deposunu belediye işletmelerinden kiralamıştır. Bölgede ekonomik anlamda olduğu kadar toplumsal anlamda da bir değer kazanmaya devam eden Sedat ERDOĞAN, üretim gücü artan bölgenin önemli tüccarlarından birisi olmaya başarmıştır.

Bu faaliyetleri bizzat bölgesinde sürdürmek ihtiyacıyla birlikte Antalya’da yaşamaya başlayan Erdoğan Ailesi’nin bireyleri başta Sedat ERDOĞAN olmak üzere Sercan ERDOĞAN ve Bahadır ERDOĞAN ile birlikte, 2012 yılında Erbeyler Tarım Loj. Gıda Güm. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti.’ yi kurmuşlardır. Uzun bir ticari tecrübeye sahip olan Sedat ERDOĞAN ve ailesi, 2012 yılından itibaren artık Erbeyler Tarım Loj. Gıda Güm. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. olarak bölgesinde ve alanında uzman kadrosu ile birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Tüm sahiplerinin eşit katılımı ile kurulan şirketin misyonu; hedeflerine sadık, şeffaf iş yönetim sistemlerini geliştirmek için elinden gelenin en iyisini yapan, ticari süreçlerin yanı sıra iyileştirme süreçlerine de katkı sağlayan bir şirket olarak var olmaktır.

VİZYONUMUZ

Başarılı bir şirket olarak taze ve sağlıklı meyve ve sebzelerle yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Tarımın gıda üretimi için zorunluluk olmaktan çıktığının farkında olan Erbeyler, bu durumun çevreye ve insana vereceği zararın önüne geçmek için sürdürülebilir düşünerek ve hareket ederek insanları ve çevreyi korumayı; gıda güvenliğini ve karbon salınımının kontrol altına alınması konusunda da katkıda bulunmayı hedeflemiştir. Bu amaçla şirketimiz; yetiştiriciler, ihracatçılar, perakendeciler, lojistik ortaklar, bağımsız gıda laboratuvarları ve sertifikasyon kuruluşları ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Yukarı